SIA AKVE

Par mums

Misija un vīzija

Jau no pašiem uzņēmuma veidošanas pirmsākumiem esam likuši uzsvaru nevis uz strauju peļņas gūšanu iekarojot pēc iespējas plašāku tirgu un vairāk klientu, bet gan pakāpenisku kvalitatīvu izaugsmi, uzskatot, ka tieši augsta sniegto pakalpojumu kvalitāte un attieksme pret darbu un klientiem spēj nodrošināt uzņēmuma veiksmīgu attīstību ilgtermiņā. Mēs sapratām, ka kvalitāte, profesionalitāte un attieksme ir prioritātes, kuras jebkurā gadījumā agri vai vēlu aizvedīs mūsu uzņēmumu pie peļņas – pelnītas peļņas. Ļoti svarīgu lomu līdzšinējā mūsu uzņēmuma veiksmīgajā attīstībā ir spēlējis darbinieku aspekts gan uzņēmuma vadības līmenī, gan uzkopšanas personāla līmenī.
SIA Akve misija

Mūsu MISIJA

Mūsu MISIJA ir radīt un uzturēt tīru vidi, tādējādi rūpējoties par cilvēku labsajūtu un komfortu viņu darba vietā, dzīvesvietā vai atpūtas vietā. Mūsu darba rezultātam ir jāpriecē cilvēki un jāliek tiem ikdienā nesatraukties un aizmirst par to, ko nozīmē netīrība. Mēs apzināmies, ka līdzīgi kā „veselā miesā mājo vesels gars”, tāpat arī sakārtota un tīra vide ir priekšnosacījums cilvēku labsajūtai un komfortam, kas savukārt veicina viņu: pilnvērtīgu atpūtu, spēku atgūšanu un ģimenes dzīvi mājās; darbaspējas un domu sakārtotību darbā; kvalitatīvu atpūtu ārpus darba un mājām. Pajautājiet sev, cik lielu labsajūtu un komfortu Jums rada sakārtota māja vai sakārtots darbagalds un kādu pozitīvu enerģiju, spēku citām lietām, idejām un darbiem Jums spēj dot sakārtotība un tīrība (vai arī ,cik nevajadzīgu sabojātu omu un stresu var radīt netīri pleķi un laukumi uz ierasti tīrajām virsmām), un tad jūs sapratīsiet cik svarīgi ir strādāt, dzīvot un atpūsties sakārtotā un tīrā vidē.
SIA Akve vīzija

Mūsu VĪZIJA

Mūsu VĪZIJA ir būt vienai no kvalitatīvākajām uzkopšanas kompānijām Latvijas tirgū. Tas nozīmē: visaugstākā klientu apmierinātība (klienti ir apmierināti ar pakalpojumu kvalitāti, darbinieku un administrācijas attieksmi un iesaka mūsu uzņēmumu kā labāko sadarbības partneri citiem); atpazīstamība (sniegto pakalpojumu kvalitātes ziņā mūs atpazīst kā vienu no top 5 uzņēmumiem uzkopšanas pakalpojumu tirgū); viselastīgākais uzņēmums (mēs vislabāk spējam pielāgoties tirgus situācijām, katra individuālā klienta vēlmēm un vienmēr spējam piedāvāt vislabākos individuālos risinājumus); vislabākais darba devējs (mūsu darbinieki: ir apmierināti ar darba apstākļiem; ir apmierināti ar uzņēmuma vadību; saņem atalgojumu, kurš ir augstāks nekā vidēji nozarē; saņem labāko profesionālo apmācību; pilnībā apzinās savu lomu un ieguldījumu uzņēmuma panākumu un klientu apmierinātības nodrošināšanā; ir motivēti un motivē citus strādāt kvalitatīvi).

Par mums

Kāpēc izvēlēties mūs
AKVE SIA

Mūsu uzņēmuma kodolu veido augsti profesionāli administratīvie darbinieki ar ilgstošu pieredzi uzkopšanas jomā, kuri veido lielisku komandu un uzņēmuma ikdienas darbībā iemieso dzīvē mūsu uzņēmuma vērtības, kā arī vada uzņēmumu uz uzstādītajiem mērķiem. Vislielākā uzmanība mūsu uzņēmumā tiek pievērsta personāla atlasei un apmācībai, jo tieši no mūsu personāla ikdienas darba, profesionalitātes un attieksmes ir atkarīga kvalitāte un tieši mūsu personālam ir visciešākā ikdienas saskare ar mūsu klientiem.

Kvalitāte un pieredze

Profesionāli -
Uzkopšanas pakalpojumi

Mūsu uzņēmumā strādā vislabākie speciālisti, kuri spēj nodrošināt uzņēmuma sniegto pakalpojumu nemainīgi augsto kvalitāti, ko pieprasa mūsu klienti. Priecājamies, ka esat nolēmuši apsvērt iespēju pievienoties mūsu plašajam klientu lokam un uzticēt sava īpašuma tīrību speciālistiem.
0
Apmierināti klienti
0
Pieredze kopš

MŪSU VĒRTĪBAS

Cilvēks

Mūsu uzmanības centrā vienmēr ir cilvēks. Mūsu darbība ietekmē daudzu cilvēku dzīves. Tas attiecas ne tikai uz mūsu darbiniekiem, bet arī uz mūsu klientiem un to darbiniekiem. Mēs gribam, lai mūsu darbinieki jūt, ka mums ir svarīgi ne tikai tas, ko mūsu darbinieki mums spēj dot, bet arī tas, ko mēs spējam dot mūsu darbiniekiem. Mēs gribam, lai mūsu klienti un viņu darbinieki jūt un redz individuālu attieksmi un to kā mūsu darbs ietekmē katra atsevišķa cilvēka labsajūtu.

Kvalitāte

Mēs zinām, ka tikai kvalitāte spēj nodrošināt uzņēmuma veiksmīgu attīstību ilgtermiņā, jo kvalitāte ir tas, ko klienti sagaida, redz un novērtē. Mūsu uzņēmums un katrs mūsu darbinieks apzinās, ka tieši kvalitāte ir tas, ko mēs pārdodam – kvalitāte ir mūsu produkts. Mūsu uzņēmumā kvalitāte ir viena no svarīgākajām vērtībām un mēs nodrošinām tās ievērošanu visos uzņēmuma līmeņos un visos darbības aspektos.

Godīgums

Mēs ticam, ka šī vērtība ir pamatā jebkurai veiksmīgai sadarbībai jebkurā jomā un visos līmeņos( gan attiecībās ar klientiem, gan iekšējās savstarpējās uzņēmuma darbinieku attiecībās). Savā darbībā mēs ievērojam godīguma augstākos standartus.

Mēs ticam, ka bez šīs pamatvērtības nav iespējams pilnībā sasniegt un īstenot arī visas pārējās uzņēmuma vērtības.

Lojalitāte

Mūsuprāt, svarīga vērtība veiksmīgai sadarbībai ir abpusēja lojalitāte. Tāpat kā mūsu uzņēmums, katrs mūsu darbinieks ir lojāls pret mūsu klientiem un, savukārt, mēs kā uzņēmums esam lojāli pret mūsu darbiniekiem.

Tāpat mēs sagaidām, ka arī mūsu darbinieki un mūsu klienti ir lojāli pret mūsu uzņēmumu.

Atbildība

Sniedzot savus pakalpojumus, mēs izturamies ar atbildību pret mums uzticētajiem pienākumiem un katrs mūsu darbinieks ar atbildību izturas pret tam uzticētajiem ikdienas darbiem un pienākumiem.

Tāpat mēs sagaidām, ka mūsu klienti ar atbildību izturēsies pret mūsu darbu.

Konfidencialitāte

Mūsu darbības viens no svarīgiem aspektiem un līdz ar to arī viena no mūsu vērtībām ir konfidencialitāte. Mūsu klienti uzticot mums savu uzņēmumu vai privāto īpašumu uztic mums piekļuvi savam īpašumam un, zināmā mērā, arī savu drošību, tāpēc viena no pamatvērtībām, kuru vienmēr ievēro mūsu darbinieki ir konfidencialitāte un mūsu klientu drošība.

Saņemt profesionālus uzkopšanas pakalpojumus

Priecājamies, ka esat nolēmuši apsvērt iespēju pievienoties mūsu plašajam klientu lokam un uzticēt sava īpašuma tīrību profesionāļiem.

Adrese

Ieriķu iela 67a (Purvciems)
Rīga, Latvija
LV-1084

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena: 9:00 - 17:00
Pārējā laikā varat mūs sazvanīt

Kontakti

Mob.t.birojā: 20 70 00 30
Mob.t.: 26 66 53 35, 26 69 69 09
E-pasts: birojs@akve.lv

Social